Masz Umysł Milionera!!!

Zacznę od końca. A może od nowego początku…

Dziś od rana wielokrotnie słuchałam „One Moment in Time” Whitney Houston

Wspólnym śpiewanie tej piosenki zakończyliśmy wczoraj Seminarium Millionaire Mind Intensive- Umysł Milionera T. Harv Ekera. Ponad 2000 osób stojących w kilkuwarstwowym kręgu dookoła ogromnej sali, trzymających się za czy pod rękę dostało polski i angielski tekst i po angielsku odśpiewało te poruszającą piosenkę.

Wklejam polskie słowa, zaśpiewaj razem z Whitney- ciekawe jak się poczujesz? Pomnóż to przez 2000 i będziesz miał ułamek energii, która była z nami na sali. Tak jak pisałam wcześniej tu: http://zyciewdobrobycie.pl/umysl-milionera-t-harv-eker-the-millionaire-mind-intensive-z-20-znizka/ na tym seminarium byłam w Londynie w 2009 roku. Dziś kilka refleksji po warszawskim seminarium.

Patrząc teraz na gorąco na seminarium w Warszawie było ono dla mnie dużo lepsze. Nie mówię tu o etapie zapisów- tu miałam kilka uwag, które w miarę regularnie przekazałam Organizatorom. Ale już samą zawartość seminarium- a raczej to na ile teraz jestem gotowa do jej wdrożenia- oceniam bardzo pozytywnie.

Jeśli myślisz, że nie jest możliwe, żeby seminarium trwało 3 dni pod rząd od rana do nocy- nie byłeś na MMI ;). Pierwsze dwa dni trwało od 9 do 23. W niedzielę od 7.55 do ok. 20.00. Ja wyszłam po 21. Niektórzy w sobotę wyszli wcześniej, ja zdecydowałam zostać do końca i posłuchać o sekretach dla Trenerów- w ramach sprzedawanego właśnie treningu Train the Trainer. Jako jedyna z Polski absolwentka kursu Trenerskiego Rich Dad w USA (poza osobami z Wydawnictwa IPE, http://tinyurl.com/nmgffpc wydającego w Polsce książki Roberta i Kim Kiyosaki oraz Doradców Bogatego Ojca)  oraz Członkini Europejskiego Zarządu non profitowej organizacji Toastmasters International  http://www.toastmasters.org/ , gdzie można się stać Mówca i Liderem byłam ciekawa, jak do tematu podszedł T. Harv Eker. Już w trakcie seminarium widziałam wiele elementów zwykle niewidocznych dla innych. To znaczy widzimy i czujemy, że wszystko jest ok i działa, ale nie wiemy, dlaczego działa tak dobrze na nas samych. Jedni mówili, że nie podoba im się ta przeciągana w czasie sprzedaż- a potem sami kupowali. Drudzy opuszczali salę, gdy tylko któryś z Trenerów albo sam Harv zaczynali promocję kolejnego niezbędnego osobom o Umyśle Milionera seminarium szkoleniowego. I co z tego? NIC!!! Dokładnie nic. Ci co mieli kupić, kupili. Zakładając, że na sali było ponad 2000 osób- tyle deklarowani Organizatorzy- limity miejsc dla Polski stanowiły maksymalnie 2,5% wszystkich uczestników- na jedno z seminariów chyba 48 uczestników. Coś, co jedni uznaliby za błąd statystyczny dla drugich okazywało się grupą docelową – w tym przypadku dla Organizatorów i Ekera.

Jaki z tego wniosek?

Rób swoje! Jeśli wiesz, kto ma kupić i ile masz sprzedać- po prostu rób swoje. Zawsze będą tacy, którym to się spodoba i tacy, którzy będą Cię obgadywać. Ale będą też tacy, którzy zostaną Twoimi Klientami, będą Ci wdzięczni i poleca Ci kolejnym. Tak działa świat, tak działają ludzie.

Proces sprzedaży był dla mnie poprowadzony prawie perfekcyjnie. Dlaczego? Bo ponad 2000 osób zapłaciło za to, żeby Organizatorzy mogli im zareklamować i od razu sprzedać swoje droższe i najdroższe produkty. To tak, jakbyś kupił zaproszenie na płatny, wspólny pokaz osławionych w Polsce kołder, garnków i jeszcze czegoś i wyszedł już jako klient z kołdrami i garnkami pod pachą. Majstersztyk to za mało by skomplementować ten model sprzedaży. W każdym przypadku stosowali ten sam schemat. Co z tego, że nudny dla większości publiczności skoro skuteczny jako model sprzedaży? Patrzyłam i uczyłam się od Prowadzących- Maca i Marcusa oraz Ekera. Teraz opracowuje schemat sprzedaży tego, co ja oferuje. A to oni zrobili jest mi bliskie. A najważniejsze- działa!

Praca Trenerów bardziej przypominała rozmowę 1 na 1- w tym przypadku trener- grupa. Najpierw trener mówił coś ze sceny a potem my odpowiadaliśmy jemu albo osobie siedzącej obok. Mimo tego, że były tylko przerwa na obiad i kolacje- obie trwały ok. godziny a nawet mniej oraz ze 2-3 przerwy po 10-15 minut wszyscy byliśmy przez większość czasu energiczni. Chyba nie dało się nie być a tym bardziej usnąć. Mocna muzyka i gimnastyko- tańce na początku każdej sesji. Ciągle „przybijaliśmy piątkę” z sąsiadami, wykrzykując podawane ze sceny hasła. Wstawaliśmy i siadaliśmy z odpowiednimi okrzykami. Nawet gdyby udało Ci się usnąć, nie pospał byś długo 😉 Zgodnie z często powtarzanym hasłem byliśmy tam i uczestniczyliśmy „na 100%.

Popatrz sam, jak było w Madrycie, jeśli jeszcze nie widziałeś (polskiej relacji jeszcze nie ma): MMI Madryt

Wszystko jest energią- to hasło często się przewijało ze sceny. Mając tyle energii na sali wierzę, że naprawdę stworzyliśmy innych siebie. Lżejszych o zrzucone blokady, uwznioślonych ideą światłego bogacenia się i uczenia. Przykład Ekera, Trenerów i świadectwa czytane ze sceny przekonywały, że to dobra i ‘opłacająca się’ na każdej płaszczyźnie droga.

Wcześniej napisałam o sprzedaży, że była prowadzona prawie perfekcyjnie. „Prawie” dlatego, że odczułam, że Sprzedawcy momentami sprzedając zaprzeczali temu, co mówili wcześniej. Wychwalali MMI jako najlepsze seminarium, a po chwili okazywało się, że jest jeszcze lepsze. Masz już Umysł Milionera a po chwili dowiadujesz się, że właściwie jak nie kupisz tego, co właśnie okazyjnie, czasami za mniej niż pół ceny możesz kupić właśnie teraz i tylko teraz w tej cenie, to… może Umysł Milionera masz, ale już milionerem długo nie zostaniesz, jeśli w ogóle. Sama znam kilku multimilionerów, również dolarowych, którzy na sali byli. Niektórzy szkolenia kupili, inni nie. Ciekawe, jak oni czuli tę sprzedaż?

Zabrakło mi większego podkreślenia tego, że przyspieszysz proces bogacenia się, oszczędzisz czas i pieniądze w stosunku do tego, jak będziesz uczył się „na żywca”, że zmienisz otoczenie na takie jak Ty, albo lepsze. Że skorzystasz ze sprawdzonych modeli działania. A może to było, tylko ja niezbyt to wychwyciłam?

Podobały mi się głębokie procesy, które w trakcie seminarium przechodziliśmy. Łzy, uściski, puszczające emocje i liny dawnych przekonań czy blokad, których czasami nawet nie byliśmy świadomi. Sama dopiero 3 dnia zrobiłam delikatny makijaż, który już po pierwszym ćwiczeniu okazał się zbędny 🙂

Poznałam osoby, które znały mnie tylko wirtualnie. Albo które ja tak znałam. Jedną z nich jest Sławek Muturi, autor książki Wolność Finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości i bloga Fridomia http://fridomia.pl/ . Poznałam Sławka w sobotę. Wyróżniał się z tłumu pomarańczowym ubiorem. Rozmawiał właśnie z moją dobrą znajomą. Podeszłam się przywitać, usłyszeć jego wrażenia i prosić o autograf w niedzielę, jak wezmę książkę z domu. W niedzielę rano, jadąc ze znajomymi wypatrzyliśmy wyróżniającego się pomarańczowego kabrioleta Sławka. Powiedziałam: słuchajcie, podjedzmy i w trakcie jazdy poprosimy Sławka o autograf dla mnie. Tak zrobiliśmy. Sławek był zaskoczony sytuacją i gotowy złożyć go już na światłach, ale za szybko się zmieniły 😉 Premia było wspólne zdjęcie, po złożeniu autografu, jak tylko spotkaliśmy się przed wejściem na salę. Było mi bardzo miło spotkać Przyjaciół z Vision, Toastmasters i osób, które brały udział w moich warsztatach CASHFLOW czy przychodziły do Klubu CASHFLOW 7:30 RANO J. Spotkałam dawno nie widzianych Znajomych, odnowiłam zapomniane znajomości, poruszyłam nowe energie i stworzyłam nowe połączenia J

Bardzo miłe dla mnie było usłyszeć : Dzięki Tobie Beatko jestem na tym Seminarium! od kilku osób, które widząc info na mojej tablicy na FB kupiły sobie udział. Albo zobaczyły moje polecenie i link w stopce maila. Albo dostały biuletyn na Goldenline.pl. Miło było usłyszeć od osób, które spóźniły się z zakupem słowa wdzięczności i być przez nie serdecznie przytulone za to, ze zdobyłam dla nich coś, co już było nie do kupienia.

Jedna ważną rzecz, którą zrozumiałam dla siebie o sprzedaży od razu w trakcie przerwy zastosowałam i zarobiłam pierwsze pieniądze, które zasiliły moje nowe konto Wolności Finansowej. Podzielę się nią z Tobą, jak jeszcze kilkakrotnie zastosuje z pozytywnym dla obu stron transakcji skutkiem.

Pamiętaj- masz Umysł Milionera! Korzystaj z niego!

 

 

 

 

 

Beata 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Relacja z wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Masz Umysł Milionera!!!

 1. Mirka Zielińska pisze:

  Nie sądziłam, ze mogę wytrzymać tyle czasu siedząc na krześle. A jednak czas mijał tak szybko, że nawet bardzo się nie zmęczyłam pomimo krótkiego spania przez trzy noce z rzędu. Dodam, że miejsca zmieniałam 2 razy w ciągu każdego dnia wg zaleceń. Im bliżej sceny tym większa energia. Dla mnie było to pierwsze szkolenie na takim poziomie. I na pewno nie ostatnie. I z pewnością miałaś Beatko duży wpływ na to, że kupiłam bilet od razu, gdy dostałam informacje o tym wydarzeniu. Dziękuję Ci. Czuję się świetnie – bardzo dobra inwestycja czasu i pieniędzy. Dla mnie to było jak bardzo, bardzo duży krok. Dowiedziałam się wielu rzeczy, dużo zrozumiałam, poczułam zmiany w sobie i ludziach, którzy tam byli. Bardzo pozytywne zmiany. Przez jakiś czas będę korzystać z książki do ćwiczeń i ćwiczyć, wdrażać i ćwiczyć, przeprogramowywać stare nawyki i ćwiczyć. Naprawdę jest co robić. Jestem wdzięczna tym wszystkim, którzy spowodowali, że coś takiego miało miejsce w Polsce, w Warszawie. Że mogłam tam być i uczyć się od najlepszych. Bo tak o tych ludziach teraz myślę.
  Mirka

  • Mirko, dziekuje za komentarz. Dodalas fakt, ktory ja pominelam- o prawidlowosci, ze im blizej sceny tym wieksza energia, nie tylko ze wzgledu na odleglosci 😉 Ciesze sie, ze bylas, gratuluje, ze cwiczysz. Masz Umysl Milionera!

 2. Bardzo dobrze to opisałaś :-))))
  Cieszę się, że mogłam z Wami być na tym szkoleniu, Beatko i Elu :-)))

  Pozdrawiam serdecznie – Ala

  • Alu,

   dziekuje, za komentarz i za to, ze moglam Cie goscic u siebie, ze podarowalas mi Speed Wealth. Juz przeczytalam, przede mna studiowanie i wdrazanie.
   Do uslyszenia i zobaczenia Piekna Duszo!

   Beata

 3. Joasia pisze:

  Właśnie tydzień temu wpadła mi w ręce książka „Bogaty albo biedny”, mam nadzieję że długo nie każe nam czekać i znowu zawita w Polsce.

  • Joasiu,
   cieszę się, że trafiłaś na tę książkę. Studiuj ją i wdrażaj w życie nauki z niej płynące.
   T. Harv Eker ze swoim seminarium Millionaire Mind Intensive- Umysł Milionera będzie znów w Polsce, w Warszawie- 22-24 listopada 2013
   Do 31 października TANIEJ: http://bit.ly/1dQXx0I
   Masz Umysł Milionera!
   Beata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*