10 wskazówek, jak ŻYĆ w DOBROBYCIE

 

10 wskazówek, jak Żyć w Dobrobycie

W ostatnią niedzielę dostałam zaproszenie, by ponownie być gościem Rodin.TV.

Przygotowując się do nagrania programu na żywo w poniedziałek rano napisałam 10 wskazówek, jak Żyć w Dobrobycie. Pisząc je tu, dodałam jedną 🙂

 1. Zacznijmy od życia- jeśli chcesz żyć, warto być zdrowym. Zacznij się uczyć jak funkcjonuje nasz organizm. Zrób przegląd swojego menu, zobacz, co jesz i zmień to, co nie jest zdrowe na zdrowe odpowiedniki. Dbaj o siedzibę swego duszy 🙂
 2. Zrób audyt swojego myślenia. Nagraj albo zanotuj słowa, jakich używasz. Poproś innych by dali Ci informację zwrotną. To co myślimy i mówimy staje się naszą rzeczywistością. Wszak: „Słowo stało się ciałem!”
 3. Ustal, o co Ci w życiu chodzi, co jest celem Twojego życia tu na ziemi, jaka jest Twoja życiową misja.
 4. Żyj z pasją, rób to, co kochasz, co czyni Cię szczęśliwym. Dziś ludzie nie chcą kupować tego co robisz; ludzie kupują to, dlaczego to robisz.
 5. Sukces dla każdego znaczy co innego. Czym dla Ciebie jest sukces? Żyj według własnych reguł, na swoich warunkach. Żyj dla siebie a nie pod dyktando innych.
 6. Zacznij prowadzić swoje zestawienie finansowe. Zobaczysz na co ile wydajesz, skąd i jakie płyną do Ciebie pieniądze. Będziesz mógł nimi zarządzać i je pomnażać. Zacznij tworzyć AKTYWA zamiast wydawać na pasywa (Zapraszam na moje Warsztaty i Coaching CASHFLOW: http://www.klubcashflow.pl/SIODMAtrzydziesciRANO )
 7. Kochaj ludzi. Oni kochają Ciebie. W głębi duszy czy serca każdy jest dobry.
 8. Odłącz się od strumieni negatywnych informacji- wyeliminuj TV, radio, codzienne gazety. Kiedyś usłyszałam, że na 10 wiadomości 8 jest negatywnych,1 neutralna 1 pozytywna. Nie warto tym karmić naszego mózgu!
 9. Chęć posiadania zamień na potrzebę używania. Zweryfikuj swoje potrzeby. Które z nich są Twoje, a które zaspokajasz z rozpędu, bo tak wypada albo inni tak robią
 10. Pozbądź się śmieci i niepotrzebnych rzeczy z mieszkania i najbliższego otoczenia. Z siebie też. Oczyść się. Oczyść swój umysł z niepotrzebnych i nie wspierających Cię myśli i przekonań. Zacznij pielęgnować te, które dadzą Ci więcej dobra.
 11. Sprawiaj sobie przyjemności, twórz, baw się jak dzieci. One zwykle są szczęśliwe 🙂

Żyj w Dobrobycie!

Beata 🙂

Beata Suchodolska na Salar de Ujuni, Boliwia 2008

Jedno ze zdjęć z moich wakacji 2008, z podróży po Ameryce Południowej. Beata Suchodolska medytuje w Boliwii na Salar de Uyuni (czyli największa na świecie pustynia solna)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ważne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*